Mbaruar

Uniq One Coconut Treatment

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Uniq One Coconut Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Arres se... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Uniq One Coconut Spray Mask - 150ml
Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Arres se Kokosit.
Efekti
Floke te rigjeneruar, te hidratuar, te menaxhueshem dhe plot shkelqim.
Rekomandohet per
Maska Uniq One eshte per ato ferma te cilat kane floke:
TE ASHPER - ME KACURRELA - TE VESHTIRE NE KREHJE - TE DEKOLORUAR - TE LYER - TE ELEKTRIZUAR - TE DEMTUAR - DELIKATE.
Perdorimi
1 - Lajini floket me shampo si çdo here tjeter
2 - Thajini me peshqir
3 - Aplikoni direkt mbi floke nese jane te lagur, ose mbi palmen e dores nese jane te thare
4 - Krihini dhe stilojini sipas deshires.
Mbi floke te lagur aplikoni (10 -15 floket te gjate)  ( 7 - 2 floke mesatare) ( 6 - 8 floke te shkurter)
Mbi floke te thare aplikoni ( 4 - 6 floke te gjate) ( 3 - 5 floke mesatare) ( 2 - 3 floke te shkurter)
Aplikojeni gjithmone pasi te lani floket per efekt me intensiv, ose mbi floke te thare per butesi dhe shkelqim.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Uniq One
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes