Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

UNIQ ONE TREATMENT

Lek 1,700.00
Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale me 10 funksione reale qe vihen re menjehere pas aplikimit te pare. Efekti Floke te rigjeneruar, te hidratuar, te menaxhueshem dhe plot shkelqim. Rekomandohet per Maska Uniq One eshte...
Nen total: Lek 1,700.00
Ruaj Hiq

Uniq One All In One Hair Treatment
PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE
Maska e vetme profesionale me 10 funksione reale
qe vihen re menjehere pas aplikimit te pare.
Efekti
Floke te rigjeneruar, te hidratuar, te menaxhueshem dhe plot shkelqim.
Rekomandohet per
Maska Uniq One eshte per ato femra te cilat kane floke:
TE ASHPER - ME KACURRELA - TE VESHTIRE NE KREHJE - TE DEKOLORUAR - TE LYER - TE ELEKTRIZUAR - TE DEMTUAR - DELIKATE.
Perdorimi
1 - Lajini floket me shampo si çdo here tjeter
2 - Thajini me peshqir
3 - Aplikoni direkt mbi floke nese jane te lagur, ose mbi palmen e dores nese jane te thare
4 - Krihini dhe stilojini sipas deshires.
Mbi floke te lagur aplikoni (10 -15 floket te gjate)  ( 7 - 2 floke mesatare) ( 6 - 8 floke te shkurter)
Mbi floke te thare aplikoni ( 4 - 6 floke te gjate) ( 3 - 5 floke mesatare) ( 2 - 3 floke te shkurter)
Aplikojeni gjithmone pasi te lani floket per efekt me intensiv, ose mbi floke te thare per butesi dhe shkelqim.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.