Mbaruar

Gelish Top It Off Sealer Gel

Brand: Gelish

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

TOP IT OFF SOAK-OFF SEALER GEL- Shkelqyesi    I jep manikyrit tuaj Soak-Off Gel Polish pamje te shnderritshme, nuk te pengon, nuk copetohet dhe nuk bie. Hiqet me Soak-Off Gel Remover. Kurohet per 30 sekonda in LED Light; 2 minuta in UV Light.  Aplikohet pasi e keni kuruar per 30 sekonda in LED Light   ngjyren tuj... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

TOP IT OFF SOAK-OFF SEALER GEL- Shkelqyesi   

I jep manikyrit tuaj Soak-Off Gel Polish pamje te shnderritshme, nuk te pengon, nuk copetohet dhe nuk bie. Hiqet me Soak-Off Gel Remover. Kurohet per 30 sekonda in LED Light; 2 minuta in UV Light. 

Aplikohet pasi e keni kuruar per 30 sekonda in LED Light   ngjyren tuj te preferuar te manikyrit  Soak-Off Gel Polish.

15 mL

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop