Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Sun Edition Get Wet

nga Label.m
Lek 2,700.00

Me informo kur te vije

Koleksioni i limituar Label.m per mbrojtjen e flokeve ne plazh ne format kompakt udhetimi. Mbron ndaj diellit, klorit dhe kripes se detit. Menaxhon frizz, mbron ngjyren dhe shton shkelqimin per floke me pamje te shendetshme. Paketimi permban:
  • After Sun Cleanser 60ml
  • After Sun Mask 60ml
  • Sun Protect Oil 60ml
  • Protein Spray 50ml
  • Mini Travel Bag House of Holland
AFTER SUN CLEANSER Shampo pas plazhit

Shampo delikate hidratuese e cila heq klorinen, kripen, reren dhe djersen nderkohe qe perzierja e frutave ndihmon ne hidratimin dhe ushqimin e flokut. Formuluar me molekula kundra-klorit, filtra UVA dhe UVB per te parandaluar zbehjen e ngjyres se flokeve si dhe riparon demtimet nga nxehtesia.

Perdorimi: Si çdo shampo e zakonshme.

AFTER SUN MASK Maske pas plazhit

E pasur me fruta anti-oksidues, trajtues te lehte hidratues, rgjeneron dhe ushqen floket, nderkohe qe filtrat UVA/UVB dhe molekulat kundra-klorit mbrojne ndaj demtimeve te me tejshme.

Perdorimi: Aplikojeni mbi floke te lare dhe te thare me peshqir. Lereni te veproje per 3-5 minuta dhe shplajeni mire.

PROTEIN SPRAY Spraj mbrojtes me proteine

Shkriftues hidratues me perberes natyral i cili ndihmon ne mbrojtjen e flokut ndaj nxehtesise dhe rrezeve UV, si dhe barazon porozitetin e flokut. Enviroshield Complex mbron ndaj pjastres, thareses dhe diellit. Perfundim me shkelqim.

Perdorimi: Aplikojeni mbi floke te thare me pershqir dhe krihini floket. Pa shplarje.

SUN PROTECT OIL Vaj mbrojtes ndaj diellit

Nje veshje e lehte me shkelqim per mbrojtje maksimale ndaj diellit, klorit dhe ujit te kripur. Me permbajtje filtrash UVA/UVB dhe molekula kundra-klorit. I mban floket e bute dhe te shkriftuara gjate gjithe kohes ne plazh.

Perdorimi: Aplikojeni para dhe gjate ekspozimit ne diell.