Style Masters Volume Elevator Spray

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Style Masters Volume Elevator Spray Volum dhe kontroll nga rrenjet: Shkume voluminoze,per stilime te cilat duhet te ngrihen qe nga rrenjet. Ju mund... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Size: 300ml

  • 300ml
Mbaruar

Style Masters Volume Elevator Spray

Volum dhe kontroll nga rrenjet: Shkume voluminoze,per stilime te cilat duhet te ngrihen qe nga rrenjet. Ju mund ta perdorni vecanerisht ne floket e holle dhe te dobet.
Perdorni ELEVATOR 360º ne cdo pozicion me ane te aplikatorit preciz. Volum maksimal dhe kontroll te larte pa penguar ne procesin e krehjes.
Kontrolli : I Larte 
Pamja : Natyral 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes