Mbaruar

Style Masters Photo Finisher Mousse

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

STYLING MUSSE PHOTO FINISHER Shkume e forte: Jep kontroll te forte dhe afatgjate. Tundeni shishen, mbajeni me koke poshte, dhe hidhni nje... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

STYLING MUSSE PHOTO FINISHER

Shkume e forte: Jep kontroll te forte dhe afatgjate. Tundeni shishen, mbajeni me koke poshte, dhe hidhni nje sasi te vogel mbi dore. Shpernadajeni mbi floke te njome. Thajini floket ne menyre natyrale
ose me tharese. Do te vini re se si ajo fikson stilimin, dhe forcon flokun. Nuk le teprica.
Kontroll: I Larte
Pamje :Natyral
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes