Style Masters Shine Spray

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Style Masters Glamourama Shine Spray Kontroll natyral dhe shkelqim:Keni krijuar stilimin dhe deshironi te perfundoni me nje shkelqim mahnites?Ky eshte produkti... Lexo me shume

Mbaruar

Style Masters Glamourama Shine Spray

Kontroll natyral dhe shkelqim:Keni krijuar stilimin dhe deshironi te perfundoni me nje shkelqim mahnites?Ky eshte produkti juaj: nje spraj ultra - i lehte, anti-frizz per te gjithe llojet e flokeve, i cili jep nje shkelqim te mahnitshem. Aplikojeni duke mbajtur nje distance prej 30 cm mbi koke.

Kontroll: I Ulet
Pamje : Me Shkelqim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Style Masters Shine Spray

Lek 1,600.00