Style Masters Creator Defining Gel

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Style Masters Creator Defining Gel Kontroll dhe shkelqim:Nje formule e re e cila formon floket e njome apo te thare, duke krijuar... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
Mbaruar

Style Masters Creator Defining Gel

Kontroll dhe shkelqim:Nje formule e re e cila formon floket e njome apo te thare, duke krijuar nje stilim te sakte, dhe me shkelqim.
Floket do te duken me te trashe dhe te definuar. Nuk le teprica.
Kontroll: Mesatare
Pamje : Me Shkelqim 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Style Masters Creator Defining Gel

Lek 1,600.00