Mbaruar

Snapshot Scalp Soothing

Brand: Label.m

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Snapshot Scalp Soothing Nje trajtim efikas i cili ndihmon ne qetesimin e skalpit, ushqen dhe rigjeneron skalpin e thate dhe te acaruar, gjithashtu si trajtim qetesues skalpi pas lyerjes se flokut duke parandaluar irritimet. Shqetesimet: Skalp i thate Skalp... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Snapshot Scalp Soothing
Nje trajtim efikas i cili ndihmon ne qetesimin e skalpit, ushqen dhe rigjeneron skalpin e thate dhe te acaruar, gjithashtu si trajtim qetesues skalpi pas lyerjes se flokut duke parandaluar irritimet.
Shqetesimet:
 • Skalp i thate
 • Skalp sensitiv
 • Skalp i irrituar
Rezultatet e menjehershme
 • Ushqim dhe qetesim i skalpit
 • Qeteson inflamacionet dhe kruajtjet qe shoqerohen me Psoriasis
 • Trajtues efikas pas lyerjes se flokut per te parandaluar irritimet
 • Promovon skalp te shendetshem dhe floke te menaxhueshem
 • Hidratim intensiv, duke i lene floket e bute dhe me shkelqim
Perdorimi:
 1. Lajini floket si çdo here tjeter me shampo label.m
 2. Ndajini floket ne seksione dhe aplikoni Snapshot ne zonat problematike
 3. Masazhojeni mbi skalp dhe shperndani tepricen e produktit mbi gjatesite e flokut
 4. Lereni te veproje per 5-10 minuta
 5. Shplajeni dhe stiloni floket sipas deshires
*te mos aplikohet me shume se nje here ne jave*
Perbersit Aktiv
Chandan Sandalwood
Agjente zbutes, hidratues, dhe ushqyes me perberes te veçante sherues. Perberes natyral te perftuar nga Sandalwood Oil.
Perberesit natyral:
 • Ekstrakt i Kernel Tershere, nje antioksidant i fuqishem i cili ushqen dhe qeteson
 • Protein Orizi e Hidrolizuar, e pasur ne amino acide, e njohur per perberesit e saj hidratues, qe japin sheklqim dhe shtojne volumin
 • Ekstrakti i Gjethes se Rozmarines permban ne forme natyrale acid ursolic, nje kompleks i njohur per veprimin e saj anti-mikrob dhe perdorimet e saj ne produktet anti-age
 • Ekstrakti i Gjeses se Eukaliptit njohet per perberesit e saj purifikues
Pa Sulfate, Kripera apo Paraben. E pershtatshme per Vegan.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop