Snapshot Scalp Soothing

Brand: Label.m

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Snapshot Scalp Soothing Nje trajtim efikas i cili ndihmon ne qetesimin e skalpit, ushqen dhe rigjeneron skalpin e thate... Lexo me shume

Mbaruar
Label.m Snapshot Scalp Soothing
Nje trajtim efikas i cili ndihmon ne qetesimin e skalpit, ushqen dhe rigjeneron skalpin e thate dhe te acaruar, gjithashtu si trajtim qetesues skalpi pas lyerjes se flokut duke parandaluar irritimet.

Shqetesimet:
 • Skalp i thate
 • Skalp sensitiv
 • Skalp i irrituar
Rezultatet e menjehershme
 • Ushqim dhe qetesim i skalpit
 • Qeteson inflamacionet dhe kruajtjet qe shoqerohen me Psoriasis
 • Trajtues efikas pas lyerjes se flokut per te parandaluar irritimet
 • Promovon skalp te shendetshem dhe floke te menaxhueshem
 • Hidratim intensiv, duke i lene floket e bute dhe me shkelqim
Perdorimi:
 1. Lajini floket si çdo here tjeter me shampo label.m
 2. Ndajini floket ne seksione dhe aplikoni Snapshot ne zonat problematike
 3. Masazhojeni mbi skalp dhe shperndani tepricen e produktit mbi gjatesite e flokut
 4. Lereni te veproje per 5-10 minuta
 5. Shplajeni dhe stiloni floket sipas deshires
Te mos aplikohet me shume se nje here ne jave

Perbersit Aktiv
Chandan Sandalwood
Agjente zbutes, hidratues, dhe ushqyes me perberes te veçante sherues. Perberes natyral te perftuar nga Sandalwood Oil.

Perberesit natyral:
 • Ekstrakt i Kernel Tershere, nje antioksidant i fuqishem i cili ushqen dhe qeteson
 • Protein Orizi e Hidrolizuar, e pasur ne amino acide, e njohur per perberesit e saj hidratues, qe japin sheklqim dhe shtojne volumin
 • Ekstrakti i Gjethes se Rozmarines permban ne forme natyrale acid ursolic, nje kompleks i njohur per veprimin e saj anti-mikrob dhe perdorimet e saj ne produktet anti-age
 • Ekstrakti i Gjeses se Eukaliptit njohet per perberesit e saj purifikues
Pa Sulfate, Kripera apo Paraben. E pershtatshme per Vegan.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Snapshot Scalp Soothing

Lek 600.00