Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Snapshot Damage Control | Duo Cosmetics

SNAPSHOT DAMAGE CONTROL

Label.m
Lek 600.00
Label.m Snapshot Damage Control Trajtim i fuqishem i cili krijon “nderlidhje te reja” nderkohe qe mbron strukturen aktuale te brendshme. Mbyll dhe puthit fibrat e flokut, duke shtuar elasticitetin e flokut dhe duke u siguruar qe pamja te duket sa me solide. Shqetesimet Floke te thate Te demtuar Keputje floku...
Nen total: Lek 600.00
Ruaj Hiq

Label.m Snapshot Damage Control
Trajtim i fuqishem i cili krijon “nderlidhje te reja” nderkohe qe mbron strukturen aktuale te brendshme. Mbyll dhe puthit fibrat e flokut, duke shtuar elasticitetin e flokut dhe duke u siguruar qe pamja te duket sa me solide.

Shqetesimet
 • Floke te thate
 • Te demtuar
 • Keputje floku
 • Floku te lyer, te dekoloruar
Rezultatet e menjehershme
 • Permireson elasticitetin duke reduktuar keputjet
 • Floke te mendafshte, te bute dhe me shkelqim
 • Forcon dhe riparon folikulat e flokut nga brenda jashte
Perdorimi:
 1. Lajini floket si çdo here tjeter me shampo label.m dhe largoni ujin e tepert
 2. Shperndajeni mbi mesin e gjatesise dhe majat
 3. Masazhojeni mbi floke per te riparuar folikulat e flokut dhe lereni te veproje per 5-10 minuta
 4. Mos perdorni kreher
 5. Shplajeni dhe stiloni floket sipas deshires
 6. Per floke ekstrem te thate aplikoni balsam pas trajtimit
Te mos aplikohet me shume se nje here ne jave
Perbersit Aktiv
Succinic Acid
Nje perberes natyral i perftuar nga Amber

Ruan balancen natyrale hidratuese te skalpit dhe forcon floket nga rrenjet te majat duke krijuar “nderlidhje te reja” nderkohe qe mbron strukturen e brendshme aktuale. Mbyll dhe puthit fibrat e flokut duke shtuar elasticitetin dhe duke siguruar nje pamje te kompakte.

Pa Sulfate, Kripera apo Paraben, Gluten, Propylene Glycol. 
E pershtatshme per Vegan.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.