Snapshot Colour Revive

Brand: Label.m

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.m Snapshot Colour Revive Nje shot force per te ndihmuar ne kohezgjatjen e shkelqimit, intensitetit te ngjyres dhe lemueshmerise nderkohe qe permireson volumin, duke shtuar trashesine e shtylles se flokut. Krijuaj posaçerisht per te parandaluar zbehjen flokeve te lyer duke... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Snapshot Colour Revive
Nje shot force per te ndihmuar ne kohezgjatjen e shkelqimit, intensitetit te ngjyres dhe lemueshmerise nderkohe qe permireson volumin, duke shtuar trashesine e shtylles se flokut. Krijuaj posaçerisht per te parandaluar zbehjen flokeve te lyer duke mbrojtur ndaj faktoreve agresive te jashtem.

Shqetesimet
 • Floke te lyer
 • Te trajtuar kimikisht
 • Zbehje ngjyre
 • Pa jete
Rezultatet e menjehershme
 • Intensifikon ngjyren
 • Floket marrin pamje te shendritshme
 • Zgjat efektin e lyerjes dhe permireson shkelqimin
 • Izolon pigmentet e bojes per intensitet afatgjate
Perdorimi:
 1. Lajini floket si çdo here tjeter ( nese aplikohet pas bojes, trajtimi duhet te aplokohet pas procesit te lyerjes)
 2. Aplikoni Snapshot dhe shperndajeni ne te gjithe gjatesine e flokut me kreher, lereni te veproje per 10 minuta.
 3. Shplajeni dhe stiloni floket sipas deshires
Te mos aplikohet me shume se nje here ne jave
Keshilla:
 • Krihini floket mire perpara procesit te shplarjes
 • Ky snapshot eshte i pershtatshem per mirembajtjen e ngjyres midis lyerjeve te floku.
 • Mund te perdoret edhe mbi floke natyral per per me shume shkelqim dhe shendritshmeri
Perbersit Aktiv
AC Colourplex
Mbron floket per te parandaluar zbehjen e flokeve te lyer apo trajtuar kimikisht, duke permiresuar menaxhimin e tyre dhe duke shtuar shkelqim.

AC Colourplex eshte nje molekule multi-funksionale e perftuar nga nga bime e cila:
Mbron dhe parandalon zbehjen e ngjyres ne floke natyral apo te lyer, permireson menaxhimin e flokut dhe shton trashesine duke krijuar nje pamje te plote dhe te shendetshme.

Pa Sulfate, Kripera apo Paraben, Gluten, Propylene Glycol. 
E pershtatshme per Vegan.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop