SET POKER & JOKER COMB

Brand: Artero

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Set Poker & Joker CombSeti i kokave kreher me 3 pjese per makinat Joker dhe Poker Karakteristika Lartesia e prerjes:... Lexo me shume

Mbaruar
Set Poker & Joker Comb
Seti i kokave kreher me 3 pjese per makinat Joker dhe Poker
Karakteristika
  • Lartesia e prerjes: 1.5/ 3/ 4.5
  • Perfekte per perdorim profesional
  • Rezultate fantastike prerje
  • Materiali: Plastike e forte me baze metali
Permban
#1 Kreher- 1.5mm
Kreher Nr. 2-3mm
Kreher Nr. 3-4mm
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

SET POKER & JOKER COMB

Lek 1,700.00