NUTRI COLOR LAVENDER 002

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Nutri Color Cream Lavender 002Ngyre e menjehereshme dizenjuar per te krijuar nuanca fantazie ne floke te dekoloruar me pare.Game ngjyrash... Lexo me shume

Mbaruar
Nutri Color Cream Lavender 002
Ngyre e menjehereshme dizenjuar per te krijuar nuanca fantazie ne floke te dekoloruar me pare.
Game ngjyrash per te krijuar ngjyra, per te rigjalleruar ngjyren.
  • P H (4.5 -5 ) mbrojne flokun dhe skalpin
  • Pa perberje amoniaku apo peroksidesh
  • Koncentrat pigmentesh
  • E pasur me agjente kozmetik
  • Shume shkelqim
Instruksione
Aplikoni N.C Fondat ne floke te lagur
( kur aplikohet ne floke te thate rezultati mund te jete me intensiv nga sesa toni i deshiruar)
Koha e ekspozimit 15 minuta
Shperlajini dhe stilojini 
Rekomandohet te perdoret produkt i bollshem ne zonen qe do te ngjyroset.
Heqja
Ngjyra mund te hiqet profesionalisht ne sallon me Revlon Professional Color Remover ose ne shtepi me disa larje me uje te ngrohte the shampo te forte per pastrim ne thellesi.
Perforcimi i ngjyres
  • Aplikim ne floke te lagur
  • Koha e ekspozimit 3 min
  • Shplajini dhe stilojini
Perzjerja e rekomanduar per te arritur ngjyrat pastel
1 ml Nutri Color krem Fondant + 5 ml White Nutri Color krem Fondant
Shenim
Nutri Color krem Fondant mund te perdoret dhe me Nutri Color krem
Gama e ngjyrave
E Bardhe
004 Pjeshke/005 Roze/002 Livando/009 Turkeze
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

NUTRI COLOR LAVENDER 002

Lek 1,300.00