45 DAYS SHAMPOO SENSUAL BRUNETTES

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional 45 Days Shampoo Sensual BrunettesShampo hidratuese per brunet sensuale.E pershtatshme per ngjyrat kafe dhe lajthi, nuancat ideale 5... Lexo me shume

Mbaruar

Revlon Professional 45 Days Shampoo Sensual Brunettes
Shampo hidratuese per brunet sensuale.
E pershtatshme per ngjyrat kafe dhe lajthi, nuancat ideale 5 dhe 6.
Satisfaksion per plote 45 dite ! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.
Ngjyre vibrante per nje kohe me te gjate, fale depozitimit gradual te pigmenteve ne fibrat e flokeve.
Te gjitha benefitet e shampos hidratuese se bashku me nje mbrojtje dhe jetegjatesi te ngjyres se flokeve.
Nuk ka nevoje te perdorni doreza gjate aplikimit, nuk le njolla.
Mbrojtje e Ngjyres | Shume Shkelqim | Filtra UV | Antioksidant| Mbrotje Termike | Pa Sulfat.
275ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

45 DAYS SHAMPOO SENSUAL BRUNETTES

Lek 1,600.00