Revlonissimo 45 Days Radiant Darks Shampoo

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Revlon Professional 45 Days Shampoo Radiant DarksShampo hidratuese per floke te erret te shkelqyeshem.E pershtatshme per floke kafe te erret deri tek tonet e zeza, nuancat ideale nga 1 te 4.Satisfaksion per plote 45 dite! Ne 1 aplikim kurseni ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional 45 Days Shampoo Radiant Darks
Shampo hidratuese per floke te erret te shkelqyeshem.
E pershtatshme per floke kafe te erret deri tek tonet e zeza, nuancat ideale nga 1 te 4.
Satisfaksion per plote 45 dite! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.
Ngjyre vibrante per nje kohe me te gjate, fale depozitimit gradual te pigmenteve ne fibrat e flokeve.
Te gjitha benefitet e shampos hidratuese se bashku me nje mbrojtje dhe jetegjatesi te ngjyres se flokeve.
Nuk ka nevoje te perdorni doreza gjate aplikimit, nuk le njolla.
Mbrojtje e Ngjyres | Shume Shkelqim | Filtra UV | Antioksidant| Mbrotje Termike | Pa Sulfat.
275ml

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop