45 DAYS SHAMPOO INTENSE COPPERS

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional 45 Days Shampoo Intense Copper Shampo hidratuese per koper intensiv.E pershtatshme per tonet koper ,nuancat ideale 4 dhe... Lexo me shume

Mbaruar

Revlon Professional 45 Days Shampoo Intense Copper

Shampo hidratuese per koper intensiv.
E pershtatshme per tonet koper ,nuancat ideale 4 dhe 44.
Satisfaksion per plote 45 dite ! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para ...
Ngjyre vibrante per nje kohe me te gjate , fale depozitimit gradual te pigmenteve ne fibrat e flokeve.
Te gjitha benefitet e shampos hidratuese se bashku me nje mbrojtje dhe jetegjatesi te ngjyres se flokeve.
Nuk ka nevoje te perdorni doreza gjate aplikimit, nuk le njolla.
Mbrojtje e Ngjyres | Shume Shkelqim | Filtra UV | Antioksidant| Mbrotje Termike | Pa Sulfat.
275ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

45 DAYS SHAMPOO INTENSE COPPERS

Lek 1,600.00