Revlonissimo 45 Days Golden Blondes Shampoo

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Revlon Professional 45 Days Shampoo Golden BlondesShampo hidratuese per bjonde te arte.E pershtatshme per bjonde mesatare, nuancat ideale 7 dhe 8.Satisfaksion per plote 45 dite ! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.Ngjyre vibrante per nje kohe me... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional 45 Days Shampoo Golden Blondes
Shampo hidratuese per bjonde te arte.
E pershtatshme per bjonde mesatare, nuancat ideale 7 dhe 8.
Satisfaksion per plote 45 dite ! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.
Ngjyre vibrante per nje kohe me te gjate , fale depozitimit gradual te pigmenteve ne fibrat e flokeve.
Te gjitha benefitet e shampos hidratuese se bashku me nje mbrojtje dhe jetegjatesi te ngjyres se flokeve.
Nuk ka nevoje te perdorni doreza gjate aplikimit, nuk le njolla.
Mbrojtje e Ngjyres | Shume Shkelqim | Filtra UV | Antioksidant| Mbrotje Termike | Pa Sulfat.
275ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop