Mbaruar

Revlonissimo 45 Days Brave Reds Shampoo

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Revlon Professional 45 Days Shampoo Brave RedsShampo hidratuese per te kuqe te guximshme.E pershtatshme per tonet e kuqe, nuancat ideale 6 dhe 66.Satisfaksion per plote 45 dite! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.Ngjyre vibrante per nje kohe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional 45 Days Shampoo Brave Reds
Shampo hidratuese per te kuqe te guximshme.
E pershtatshme per tonet e kuqe, nuancat ideale 6 dhe 66.
Satisfaksion per plote 45 dite! Ne 1 aplikim kurseni ne kohe dhe ne para.
Ngjyre vibrante per nje kohe me te gjate , fale depozitimit gradual te pigmenteve ne fibrat e flokeve.
Te gjitha benefitet e shampos hidratuese se bashku me nje mbrojtje dhe jetegjatesi te ngjyres se flokeve.
Nuk ka nevoje te perdorni doreza gjate aplikimit, nuk le njolla.
Mbrojtje e Ngjyres | Shume Shkelqim | Filtra UV | Antioksidant| Mbrotje Termike | Pa Sulfat.
275ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop