RESTART COLOR PROTECTIVE GENTLE CLEANSER

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Color Protective Gentle Cleanser- nga Revlon Professional Shampo kremoze pa sulfate, pastron me delikatese skalpin dhe floket delikate te lyer. Kjo shampo ndihmon ne balancimin e skalpit te kokes dhe... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar
Re/Start Color Protective Gentle Cleanser- nga Revlon Professional
Shampo kremoze pa sulfate, pastron me delikatese skalpin dhe floket delikate te lyer. 
Kjo shampo ndihmon ne balancimin e skalpit te kokes dhe mbron ngjyren e flokve te lyer nga oksidantet.
  • I pasur me ekstrakte açaí natyrore
  • Permireson shkelqimin e ngjyres
  • Zvogelon porozitetin e flokeve per floke sa me rrezatues
250ml /1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes