RESTART HYDRATION DROPS

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

HIDRATUES ANTI- FRIZTI-nga Revlon Professional. Serum zbutes me veprim te dyfishte ndihmon ne balancimin e mikrobimes se skalpit dhe mban... Lexo me shume

Mbaruar

HIDRATUES ANTI- FRIZTI-nga Revlon Professional.

Serum zbutes me veprim te dyfishte ndihmon ne balancimin e mikrobimes se skalpit dhe mban floket nen kontroll. I pasue me pro vitamina B5. Permireson shkelqimin dhe butesine e flokeve per kontroll afatgjate anti-frizz.

PERDORIMI: Aplikoni disa pika mbi floke te thare me pershqir perpara stilimit per ekstra shkelqim dhe butesi.

50ml 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART HYDRATION DROPS

Lek 2,300.00