Restart Density Pack Shampoo & 12 Vials

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Restart Density Fortifying Micellar Shampoo Shampo kundra renies se flokut me veprim te dyfishte me nje shkume kremoze , ndihmon ne balancimin e microbiomes se skalpit, dhe permireson shkelqimin dhe lemueshmerine e flokut. Formuluar me molekula fortifikuese te cilat restaurojne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Density Fortifying Micellar Shampoo
Shampo kundra renies se flokut me veprim te dyfishte me nje shkume kremoze , ndihmon ne balancimin e microbiomes se skalpit, dhe permireson shkelqimin dhe lemueshmerine e flokut. Formuluar me molekula fortifikuese te cilat restaurojne strukturen e flokut ne brendesi, duke parandaluar keputjen dhe renien e flokeve.
Rekomandohet per?
Kliente te cilet kerkojne reduktimin e renies se flokeve me shampo fortifikuese.
250ml
Restart Density Anti-Hair Loss Professional Vials - 12 Ampula
Ky trajtim kundra renies se flokut me veprim te dyfishte dhe perthithje te shpejte ndihmon ne balancimin microbiomes se skalpit dhe shton densitetin flokeve. Renia e flokeve reduktohet fale perberesve multifunksional te cilet fortifikojne strukturen e flokut si dhe vitalizojne floket e brishte.
Rekomandohet per?
Kliente qe ju bien floket.
Aplikoni ampulen mbi floke te lare dhe te thare me peshqir, masazhojeni mbi skalp. Pa shplarje.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop