RESTART HYDRATION CURL DEFINER CARING CREAM

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Re/Start Curl Definer Cream-nga Revlon Professional
Krem hidratues, stilues posacerisht per floke kacurela.
Formula KeraBiotic dhe ProBetaine me veprim te dyfishte
  • ndihmon ne balancimin e lekures se kokes
  • thekson kaçurrelat
  • e pasur me pro vitamin B5
  • zbut floket, forcon dhe thekson kaçurrelin
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur dhe perhapeni ne menyre homogjene. Lereni te thahen
ne menyre natyrale ose me difuzor.

*Keshillohet te perdoret pasi i keni lare floket me Moister Micellar Shampoo dhe me Maske ose Conditioner sipas deshires.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop