RESTART CURL DEFINER CREAM

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

KREMI I KACURELAVE-nga Revlon Professional   Veprimi i dyfishtë i kremit ndihmon për të balancuar lëkurën skalpit te kokës dhe thekson kaçurrelat. I pasur me... Lexo me shume

Mbaruar

KREMI I KACURELAVE-nga Revlon Professional  

Veprimi i dyfishtë i kremit ndihmon për të balancuar lëkurën skalpit te kokës dhe thekson kaçurrelat. I pasur me pro vitaminë B5. Zbut flokët, forcon dhe thekson kaçurrelin.  

150ml. 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART CURL DEFINER CREAM

Lek 2,300.00