RESTART COLOR PURPLE DROPS

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Re/Start Color Purple Drops- nga Revlon ProfessionalFormule profesionale me pigment lejla per largimin dhe parandalimin nga zverdhja dhe neutralizues i flokeve... Lexo me shume

Mbaruar

Re/Start Color Purple Drops- nga Revlon Professional
Formule profesionale me pigment lejla per largimin dhe parandalimin nga zverdhja dhe neutralizues i flokeve bjond.
Kush duhet ta perdori?
Perdoret per floke te verdhe, te bardhe dhe gri.
Perdorimi

  • Shtypeni butonin deri ne fund per ndarjen e pikave nga njera tjerta.
  • Numri i pikave qe aplikohet varet nga niveli i neutralizimit qe deshironi te realizoni.
  • Miksojeni me Shampon, Conditioner ose Masken dhe aplikojeni.

Ju lutem ndiqni tabelen per te aplikuar dozen korrekte te miksimit.
Neutralizimi:

  • Shume Bjonde (Niveli 9) 
  • Mikso ne dore 2-4 pika produkt me 10 gram shampo dhe aplikoje butesisht ne floke duke e masazhuar.
  • Bjonde (Niveli 8)
  • Mikso ne dore 4-6 pika produkt me 10 gram shampo dhe aplikoje butesisht ne floke duke e masazhuar.
  • Bjonde Mesatare (Niveli 7)
  •  Mikso ne dore 4-6 pika produkt me 10 gram shampo dhe aplikoje butesisht ne floke duke e masazhuar.

*Per rezultat maksimak keshillohet qe Purple Drops te aplikohet me produktet Re/Start. 50ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART COLOR PURPLE DROPS

Lek 2,500.00