RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

SHAMPO RIGJENERUESE/FORCUESE - nga Revlon Professional   Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar  mikrobiomën e kokës dhe forcon flokët e dobët. E... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

SHAMPO RIGJENERUESE/FORCUESE - nga Revlon Professional  

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar  mikrobiomën e kokës dhe forcon flokët e dobët. E pasur me qeramid biomimetike dhe molekula rigjeneruese.  

Rindërton dhe fortifikon që nga  rrënja e flokut dhe e shkëlqen atë. 

PËRDORIMI:  Aplikojeni  lehtë mbi flokë dhe skalp duke e masazhuar. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

250ml/1000ml 

 

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO

250ml
250ml
Lek 1,800.00