RESTART COLOR PROTECTIVE JELLY MASK

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Re/Start Color Protect Mask - nga Revlon Professional
Maske mbrojtese per floke te lyer. Kjo maske xhalatinore ka veprim te shumfishte

  • ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokes
  • mbron floket e lyer kunder agjenteve oksidues
  • e pasur me ekstrakte antioksiduese natyrore açaí.
  • parandalon zbehjen e ngjyrave
  • hidraton floket

Perdorimi
Aplikojeni mbi floke duke e masazhuar lehte dhe ne menyre te njetrajtshme.
Lereni te veproje per rreth 5 minuta dhe shperlajeni mire.

*Keshillohet te persoret e shoqeruar me Color Protective Shampoo . Maska duhet te aplikohet perpara Balsamit te se njejtes linje!
200ml/500m10x15ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop