RESTART COLOR PROTECTIVE MASK

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

MASK MBROJTSE PËR FLOKË TË LYER- nga Revlon Professional   Kjo maskë xhalatinore me veprim të dyfishtë ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës * dhe mbron flokët... Lexo me shume

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

MASK MBROJTSE PËR FLOKË TË LYERnga Revlon Professional  

Kjo maskë xhalatinore me veprim të dyfishtë ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës * dhe mbron flokët e lyer kundër agjentëve oksidues. E përbërë me ekstrakte  antioksiduese natyrore açaí. Parandalon zbehjen e ngjyrave dhe hidraton flokët.  

PËRDORIMI: Aplikojeni mbi flokë duke e fërkuar lehtë dhe në mënyrë të njëtrajtshme. Lereni të veprojë për rreth 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

*Duhet të aplikohet përpara Balsamit!

200ml/500ml 

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART COLOR PROTECTIVE MASK

200ml
200ml
Lek 2,500.00