RESTART COLOR 1 MINUTE PROTECTIVE COLOR MIST

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Color Protect Mist - nga Revlon Professional Mbrojtes i ngjyres per 1- minuteKy veprim mbrojtës i dyfishte i produktit ndihmon... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Re/Start Color Protect Mist - nga Revlon Professional
Mbrojtes i ngjyres per 1- minute
Ky veprim mbrojtës i dyfishte i produktit ndihmon ne ekuilibrimin skalpit të kokes
dhe mbron floket e lyer nga agjentet oksidues. I pasur me ekstrakte antioksiduese açaí .
Siguron 10 përfitime:
  1. Antioxidant
  2. Mbron gjyren,
  3. Mbron floket nga rrezet UV
  4. Mbron floket nga agresoret e jashtem
  5. Mbron ngjyren nga zbehja
  6. Hidraton
  7. Zbut
  8. Floke te mendafshte
  9. Mundeson krehje te lehte
  10. Jep shume shkelqim

Perdorimi
Aplikoni ne floke te lagur nga gjysma deri tek majat , pa prekur rrenjen.
Mos e shperlani. Me pas krihi floket dhe thaj sipas deshires.

*Keshillohet te perdoret pasi e keni lare koken me shampon Restart Color.
200 ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes