RESTART COLOR PROTECTIVE MELTING CONDITIONER

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Color Melting Conditioner - nga Revlon Professional Balsam mbrojtes me veprim te dyfishte shkriftues dhe mbrojtes qe ndihmon per te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 750ml
Lek 1,800.00
Mbaruar
Re/Start Color Melting Conditioner - nga Revlon Professional
Balsam mbrojtes me veprim te dyfishte shkriftues dhe mbrojtes qe ndihmon per te ekuilibruar dhe
balancuar e mikrobiomen e kokes dhe mbron floket e lyer kunder agjenteve oksidues.
  • E pajisur me ekstrakte natyrore açaí.
  • Balancon fibrat e flokeve
  • Rrit shkelqimin.

Perdorimi:
Aplikojeni direkt mbi floke. Masazhojeni lehte floket ne menyre qe produkti te perthithet sa me mire.

*Keshillohet qe te aplikohet pas Shampos dhe Maskes te se njejtes linje.
200ml/750ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes