Restart Balance Soothing Cleanser

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Re/Start Balance Soothing Cleanser - nga Revlon Professional Shampo per floke dhe skalp delikat, pastron dhe relakson skalpin. Shampo me veprim te dyfishte krijon nje shkume kremoze, ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokeës dhe hidraton floket.E formuluar me aminoacid... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Balance Soothing Cleanser - nga Revlon Professional
Shampo per floke dhe skalp delikat, pastron dhe relakson skalpin. Shampo me veprim te dyfishte krijon nje shkume kremoze,
ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokeës dhe hidraton floket.
E formuluar me aminoacid te prejardhur nga glicina, siguron relaks per lekurat dhe skalpin e ndjeshem te kokes
Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke duke e masazhuar lehte mbi skalp. Lereni te veproje per rreth 3-5 minuta dhe shperlajeni mire.

*Keshillohet te shoqerohet me sprayn Balance Scalp Moisturizing per veprim akoma me te thelle.
250ml/1000ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop