RESTART BALANCE SOOTHING CLEANSER

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PASTRUES dhe RELAKSUES i SKALPIT. - nga Revlon Professional   Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës dhe hidraton flokët.... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

PASTRUES dhe RELAKSUES i SKALPIT. - nga Revlon Professional  

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës dhe hidraton flokët. I formuluar me aminoacid të prejardhur nga glicina. Siguron relaks për lëkurat e ndjeshme të kokës  

PËRDORIMI:  Aplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

250ml/1000ml 

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART BALANCE SOOTHING CLEANSER

250ml
250ml
Lek 1,800.00