RESTART BALANCE PURIFYING SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

SHAMPO PASTRIMI - nga Revlon Professional   Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës dhe e pastron atë. Krijuar... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

SHAMPO PASTRIMI - nga Revlon Professional  

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës dhe e pastron atë. Krijuar nga amino-acidi i prejardhur i glicinës. Pastron i skalpit për flokë të lehtë dhe me shkëlqim. 

PËRDORIMI:  Aplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

250ml/1000ml 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART BALANCE PURIFYING SHAMPOO

Lek 1,800.00