RESTART BALANCE CLAY SCALP MASK

Lek 5,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Re/Start Balance Clay Scalp Mask- nga Revlon ProfessionalFormule profesionale. Maske flokesh detox me balte me veprim te dyfishte Largon yndyren... Lexo me shume

Mbaruar
Re/Start Balance Clay Scalp Mask- nga Revlon Professional
Formule profesionale. Maske flokesh detox me balte me veprim te dyfishte
  • Largon yndyren menjehere
  • Ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokes
  • Ben pastrim te thelle te saj.
E pasur me perberes te frymezuar nga balta qe kujdeset thellesisht per lekuren,
ajo thith vajin dhe largon produktet
e panevojshme duke pastruar koken ne menyre te persosur.
Perdorimi
Aplikojeni ne seksione ne skalp te lagur ose te thate. Masazhojeni butesisht.
Lereni te veproje 10-15 minuta. Shperlajeni mire. Lajeni me Shampo me pas.
10x15ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART BALANCE CLAY SCALP MASK

Lek 5,500.00