Restart Balance Anti Hair Loss Direct Spray

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Re/Start Balance Anti Hair Loss Spray- Revlon Professional Formule profesionale kundra renies se flokeve. Spray me veprim te drejtperdrejte per floke te brishte dhe te holle. Formula e saj e vecant lejon perthithjen e shpejte Ekuilibron  mikrobiomen se kokes Eleminimin... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Balance Anti Hair Loss Spray- Revlon Professional
Formule profesionale kundra renies se flokeve. Spray me veprim te drejtperdrejte per floke te brishte dhe te holle. Formula e saj e vecant lejon perthithjen e shpejte

  • Ekuilibron  mikrobiomen se kokes
  • Eleminimin e renies se flokeve fale perberesve shume funksionale
  • Forcon strukturen e flokeve
  • Rigjalleron floket e brishte.

Perdorimi:
Aplikojeni direkt mbi skalp ndersa floket jane te lagur duke e masazhuar lehte mbi skalp.
Lereni te veproje dhe mos e shperlani!
100ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop