Restart Balance Anti Dandruff Shampoo

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Re/Start Balance Anti Dandruff Shampoo- nga Revlon ProfessionalShampo profesionale kundra zbokthit. Kjo shampo me veprim te dyfishte krijon nje shkume kremoze, ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e skalpit te kokes parandalon shfaqien e zbokthit. E pasur me perberes aktiv. Redukton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Balance Anti Dandruff Shampoo- nga Revlon Professional
Shampo profesionale kundra zbokthit. Kjo shampo me veprim te dyfishte krijon nje shkume kremoze,

  • ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e skalpit te kokes
  • parandalon shfaqien e zbokthit.
  • E pasur me perberes aktiv.
  • Redukton dhe parandalon zbokthin per floke te shendetshem dhe plot shkelqim.

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke duke e masazhuar lehte mbi skalp.
Lereni te veproje per rreth 3 - 5 minuta dhe shperlajeni mire.
250ml/1000ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop