RefectOil Brow Styling Strips

Lek 3,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

RefectOil Brow Styling Strips- Set per Formimin dhe Perfeksionimin e Vetulles  Strishat me dyll perputhen me çdo vetull dhe sigurojne forme te persosur te vetulles: 2/3 lart dhe 1/3 poshte. Kur beni lyerjen strishat ne te njejten kohe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

RefectOil Brow Styling Strips- Set per Formimin dhe Perfeksionimin e Vetulles 

Strishat me dyll perputhen me çdo vetull dhe sigurojne forme te persosur te vetulles: 2/3 lart dhe 1/3 poshte. Kur beni lyerjen strishat ne te njejten kohe ndihmojne

dhe per ti dhene forme vetulles.

RefectOil per vetulla WOW - forme dhe ngjyre e persosur! 

  • Forme e persosur e vetulles vetem me nje hap 
  • Garanton rezultate te mira 
  • Aplikim i shpejte dhe i lehte 
  • E pershtatshem per çdo forme vetulle 
  • E pershtatshem per femra dhe meshkuj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes