Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
REACTMAX ORIGINAL NAIL STRENGTHENER + EXTENDED WEAR BASE COAT
REACTMAX ORIGINAL NAIL STRENGTHENER + EXTENDED WEAR BASE COAT

REACTMAX ORIGINAL NAIL STRENGTHENER + EXTENDED WEAR BASE COAT

Morgan Taylor
Lek 1,500.00
REACTmax: ORIGINAL- Forcues per thonj te dobet Ne e beme persi! Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat krijon thonj te forte, fleksibel qe punojne (dhe luajne) po aq fort sa ju! Cfare eshte? Forcues  thonjsh 2-ne-1 + Base Coat (baza) qe zgjat shume. Pse ju nevojitet? Madhesi qe i...
Nen total: Lek 1,500.00
Ruaj Hiq

REACTmax: ORIGINAL- Forcues per thonj te dobet

Ne e beme persi! Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat krijon thonj te forte, fleksibel qe punojne (dhe luajne) po aq fort sa ju!

Cfare eshte?

Forcues  thonjsh 2-ne-1 + Base Coat (baza) qe zgjat shume.

Pse ju nevojitet?

Madhesi qe i pershtatet te gjithe forcuesve. Fantastike per te gjithe thonjte ne nevoje, shume forcuese. PolyElastin Complex rrit fleksibilitetin e thonjve ndersa forcon, ushqen dhe mbron me Kalcium, Koenzim R dhe antioksidant Vaji Marula per thonj qe perkulen pa u thyer. Perfundimi, thonj vezullues me shkelqim te larte.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.