REACTMAX ORIGINAL 6PC DISPLAY

Lek 8,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

REACTmax: ORIGINAL-  Forcues per thonj te dobet Ne e beme persi! Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat krijon thonj te forte, fleksibel qe punojne (dhe luajne) po aq fort sa ju! Cfare eshte? Forcues  thonjsh 2-ne-1 + Base Coat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

REACTmax: ORIGINAL-  Forcues per thonj te dobet

Ne e beme persi! Morgan Taylor REACT max 2-ne-1 Nail Strengthener Base Coat krijon thonj te forte, fleksibel qe punojne (dhe luajne) po aq fort sa ju!

Cfare eshte?

Forcues  thonjsh 2-ne-1 + Base Coat (baza) qe zgjat shume.

Pse ju nevojitet?

Madhesi qe i pershtatet te gjithe forcuesve. Fantastike per te gjithe thonjte ne nevoje, shume forcuese. PolyElastin Complex rrit fleksibilitetin e thonjve ndersa forcon, ushqen dhe mbron me Kalcium, Koenzim R dhe antioksidant Vaji Marula per thonj qe perkulen pa u thyer. Perfundimi, thonj vezullues me shkelqim te larte.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop