REACTMAX OPTICAL BRIGHTENER NAIL STRENGTHENER + EXTENDED WEAR BASE COAT

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

REACTmax: OPTICAL BRIGHTENER- Cfare eshte? 2-ne-1 Forcues thoi dhe Baze me qendrueshmeri afatgjate. Perse ju nevojitet? E persosur per thonj te demtuar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

REACTmax: OPTICAL BRIGHTENER-

Cfare eshte?

2-ne-1 Forcues thoi dhe Baze me qendrueshmeri afatgjate.

Perse ju nevojitet?

E persosur per thonj te demtuar ose te çngjyrosur. PolyElastin Complex rrit fleksibilitetin e thonjve ndersa forcon, ushqen dhe mbron me Kalcium, Koenzim R dhe antioksidant Vaji Marula per thonj qe perkulen pa u thyer. Permban ndriçues optik per nje pamje te menjehershme vezulluese.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes