REACT TOP COAT

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

REACT TOP COAT- Shkelqyes Cfare eshte? Top Coat (Shkelqyes)  Pse ju nevojitet? React Top Coat Gelish Infused Technology eshte perfundues ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

REACT TOP COAT- Shkelqyes

Cfare eshte?

Top Coat (Shkelqyes) 

Pse ju nevojitet?

React Top Coat Gelish Infused Technology eshte perfundues ne sistemin hibrid me te gjithanshem ne treg. Ky top coat mundeson shkelqim te jashtezakonshem me rezistence deri ne 10 dite. React Top Coat aplikohet si manikyr standard i thonjve, pa pasur nevoje per LED dhe heqet lehte me soak-free removal. Pjesa me e mire eshte, qe mund te perdoret me ÇDO manikyr qe ka ne treg!

Kur perdoret?

Perfundues

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes