Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
REACT BASE COAT
REACT BASE COAT

REACT BASE COAT

Morgan Taylor
Lek 1,300.00
REACT, BASE COAT - BAZA Cfare eshte? Baza Pse ju nevojitet? React Base Coat me Gelish Infused Technology siguron ngjitje rrenjesore te ngjyrave deri ne 10 dite. Kjo shtrese baze hibride aplikohet si llak standard i thonjve, pa pasur nevoje per LED dhe hiqet lehte me soak-free removal. Efekti mbrojtes...
Nen total: Lek 1,300.00
Ruaj Hiq

REACT, BASE COAT - BAZA

Cfare eshte?

Baza

Pse ju nevojitet?

React Base Coat me Gelish Infused Technology siguron ngjitje rrenjesore te ngjyrave deri ne 10 dite. Kjo shtrese baze hibride aplikohet si llak standard i thonjve, pa pasur nevoje per LED dhe hiqet lehte me soak-free removal. Efekti mbrojtes i saj nga njollat ndihmon ne ruajtjen dhe sigurine e thonjve natyrale dhe mbajtjen e klienteve te kenaqur. E mira eshte, te shoqerohet me React Top Coat, kjo baze mund te përdoret me ÇDO llak thonjsh qe ka ne treg!

Kur perdoret?

Parapergatitje

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.