Kalo tek permbajtja

PROYOU VOLUME BUMP UP 350ML

Lek 1,300.00
-

Me informo kur te vije

Volumizing Spry / Sprajt i Cili Shton Volumin Ne Floke  
Stilimet joshese dhe voluminoze janë gjithmonë në modë .
  • Kjo llak siguron një aplikim te lehte qe nuk le floket e lagesht ose shume te rende.
  • Shton volumin ne floke e holle .
  • Mban dhe ju jep volum flokeve qe ne rrenje , duke e bere dhe krehien me te lehte .
  • Siguron stilim i cili mban gjate , me volum dhe me shkeqim .
  •  Mbron flokët nga të nxehtit e tharese flokesh.
  • Ofron trupin pikërisht aty ku është nevojshme për efekt maksimal ose në rrenje ose ne te gjithë gjatesine e flokut