Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

PROYOU TEXTURE LISS HAIR 350ML

Lek 1,300.00

Me informo kur te vije

Liss Hair / Krem I Cili Ndihmon Ne Drejtimin E Flokeve 

Floke te drejta me te definuara per nje kohe me te gjate, dhe te buta ne prekje.

• Fuqi e dukshme drejtimi  .
• Redukton efektet e elektricitetit statik .
• Floke te drejte dhe me te bute për më gjatë .
• Mbron flokët ndaj lagështisë .
• Zbut flokët kaçurrel dhe me onde, duke i bere me te lehte ne drejtim .