Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

PROYOU SHINE SEAL 80ML

Ska gjendje
Lek 1,300.00

Me informo kur te vije

Shine SEAL  / Serum ushqyes+ shkelqim 
  • Zbut flokët e elektrizuar e të thatë , duke i dhënë një shkelqim i cili është shumë i butë në të prekur .
  • Zbute, drejton, kontrollon dhe mbyll kutikulat në flokët e thatë , rebele dhe te elektrizuar.
  • Ofron disiplinim te flokut .
  • Floke te bute e te parenduar .
  • Pastrohet lehte .