Kalo tek permbajtja

PROYOU REPAIR MASK 500ML

Ska gjendje
Lek 1,300.00
-

Me informo kur te vije

Repair Treatment /Trajtim Riparues 
I pasur me keratine hidratuese ideale per floke te demtuar dhe te dobet .
Rekomandohet ne floke te thate , te pabindur e te brishte. Trajtimi domosdoshem qe floket te rifitojne butesine e tyre , te jene me te lehte per tu stiluar dhe  me me shume shkelqim. Perberesi i  Pantoli hidraton Floket dhe i ben me te forte dhe me elastik.