Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
revlon professional PROYOU EXTREME SPRAY 500ML | Duo Cosmetics

PROYOU EXTREME SPRAY 500ML

Lek 1,300.00
Firm Hold Hairspry  Krijon mburoje kunder lageshtires  Mbron floket nga agresoret e jashtem  Me forcen maksimale mban stilimin ne vend  Shton shkelqim pa shtuar yndyre  Thahet shpejt  Hiqet lehte duke i krehur floket 
Nen total: Lek 1,300.00
Ruaj Hiq

Firm Hold Hairspry 
  • Krijon mburoje kunder lageshtires 
  • Mbron floket nga agresoret e jashtem 
  • Me forcen maksimale mban stilimin ne vend 
  • Shton shkelqim pa shtuar yndyre 
  • Thahet shpejt 
  • Hiqet lehte duke i krehur floket 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.