PURE CLEANSE

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

PURE CLEANSE, NAIL CLEANSING SPRAY- SPREJ PER PASTRIMIN E THONJVE Cfare eshte: Pastrues per thonjte dhe mjetet. Pse ju nevojitet: Pergatit thonjte... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 240ml
Lek 2,000.00
Mbaruar

PURE CLEANSE, NAIL CLEANSING SPRAY- SPREJ PER PASTRIMIN E THONJVE

Cfare eshte:

Pastrues per thonjte dhe mjetet.

Pse ju nevojitet:

Pergatit thonjte gati per xhel. Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh qe krijon nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures. Mbron urat e hidrogjenit dhe kripes qe ndihmojne ne ruajtjen e lageshtise optimale te lekures edhe ne kushte te veshtira.

Kur perdoret?

  • Parapergatitje
  • Heqja
  • Zgjatim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes