PRO YOU THE TWISTER SCRUNCH CURL ACTIVATING GEL

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating GelXhel stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!. A.R.T SystemINSTA BOUNCE krijon definicion te persosur mbi floket... Lexo me shume

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 75ml
Lek 1,400.00
Mbaruar
Pro You The Twister Scrunch Curl Activating Gel
Xhel stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!. A.R.T System
INSTA BOUNCE krijon definicion te persosur mbi floket kaçurrela natyrale ose permanente, duke i mbajtur ato
gjithmone nen kontroll. Aplikoni Twister Scrunch per kaçurrela te hidratuara, me shkelqim dhe me definicion.
  • Thekson Kacurelat
  • Jep teksture
  • Shton shkelqim
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur me duar. Perhapeni ne menyre homogjene dhe thajeni me tharese ose me difuzor.
Mund te perdoret per kaçurrela natyrale ose permanent.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Shampoo dhe Twister Conditioner te se njejtes linje per
rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
Per kaçurrela me teksture dhe volum aplikoni Twister Waves Beach Style.
75ml/350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes