Mbaruar

PRO YOU THE TONER NEUTRALIZING FOAM

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Pro You The Toner Neutralizing Conditioning Foam
Ky trajtues profesional do ti sjelle floket tuaj bjonde ne forme. Formula e re A.R.T System Violet Bright
largon ne cast nentonet e pa-deshiruara qe ne aplikimin e pare. Floke bjond te bukur, te njetrajtshem dhe
pa te verdhen e merzitshme! Lehteson ne krehjen.
  • Caktivizon nentonet e ngrohta
  • Ushqen ngjyren bjonde
  • Njetrajteson ngjyren
  • Ndihmon ne krehje
Perdorimi
Aplikoni disa pompa shkume ne dore dhe perhapeni ne menyre te njetrajtshme ne floke. Krihini floket dhe thajini me tharese ose ne menyre natyrale. Mos e Shperlani!

* Keshillohet te aplikohet pas Toner Shampoo te se njejtes linje per funksion te shpejte dhe te plote.
165ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop