Mbaruar

PRO YOU THE DEFINER MOUSSE MEDIUM HOLD

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Definer Mousse Medium HoldShkume flokesh profesionale. InstaLast teknologji ofron fleksibilitet, kontroll dhe volum. Shton shkelqim pa renduar ne floke. Perdoret per te gjitha llojet dhe gjatesite e flokeve. Shkume me... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Pro You The Definer Mousse Medium Hold
Shkume flokesh profesionale. InstaLast teknologji ofron fleksibilitet, kontroll dhe volum.
  • Shton shkelqim pa renduar ne floke.
  • Perdoret per te gjitha llojet dhe gjatesite e flokeve.
  • Shkume me kontroll mesatare.
  • Mbron floket nga rrezet e diellit UV.
  • PH: 7.4 - 8.4.
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thare nga 1 distance 30cm.
400ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes