PROYOU HAIRSPRAY STRONG

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

ProYou HairSpray StrongLlak folkesh me kontroll te larte. Shton shkelqimin dhe parandalon yndyren ne floke, pastrohet shume lehte.Sperkateni ne floke... Lexo me shume

Masa: 500ml

  • 500ml
  • 75ml
Lek 1,300.00
Mbaruar
ProYou HairSpray Strong
Llak folkesh me kontroll te larte.
Shton shkelqimin dhe parandalon yndyren ne floke, pastrohet shume lehte.
Sperkateni ne floke te thate nga rreth 30 cm largesi. pH: 7.1 - 8.1 (50% sol.aq)
500 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU HAIRSPRAY STRONG

500ml
500ml
Lek 1,300.00