PRO YOU THE SETTER HAIRSPRAY MEDIUM HOLD

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 500ml

  • 500ml
  • 75ml
Lek 1,500.00
Mbaruar

Pro You The Setter Hairspray Medium HoldLlak flokesh profesional. InstaLast teknologji ofron fleksibilitet, kontroll dhe volum. Shton shkelqim pa renduar ne floke. Perdoret per te gjitha llojet dhe gjatesite e flokeve. Llak me kontroll mesatare. Mbron floket nga rrezet e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Setter Hairspray Medium Hold
Llak flokesh profesional. InstaLast teknologji ofron fleksibilitet, kontroll dhe volum.
  • Shton shkelqim pa renduar ne floke.
  • Perdoret per te gjitha llojet dhe gjatesite e flokeve.
  • Llak me kontroll mesatare.
  • Mbron floket nga rrezet e diellit UV.
  • PH: 7.4 - 8.4.
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thare nga 1 distance 30cm.
500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop